• : 03520000000
Fatihhan Plastik Kalıp - Melikgazi, Kayseri

Firma Hakkında

Hakkımızda

2001 yılında kurulan FATİHHAN, 100 m2 lik alanda ilk kalıp faaliyeti ile sektörde yerini almıştır. " Üstün kalite ve ilk defada doğru üretim " prensibi ile yola çıkan firmamız, kalıp tasarım ve imalatını uzman kadrosu ile müşteri beklentilerine en iyi şekilde cevap vermeyi amaç edinmiştir. Bu doğrultuda müşterilerinin güven ve talepleri ile 2009 yılında plastik üretimine başlamıştır. 

Ürün portföyümüz, kurutmalık plastikleri, ütü masası plastikleri, bez dolap plastikleri, pastane malzemeleri, mobilya aksesuarları ve yardımcı ürünlerden oluşmaktadır.

Organize Sanayi Bölgesinde 1200 m2 lik kapalı alanda faaliyetine devam eden FATİHHAN, hızlı ve zamanında en iyi hizmet sunan firmalar arasındadır.

Fatihhan olarak plastik sektöründe müşterilerimize sunduğumuz ürün gereksinimlerini kalite, termin ve istenen talepleri en uygun koşullarda sağlamak asıl amacımızdır.

Devamlı yenilik ve gelişim ile arge çalışmalarına önem vermek ve kaliteli en iyi hizmeti sunan, profesyonel yapısı ile etkin bir firma olmayı hedeflemektedir.
Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

Harita Konum

Organize Sanayi Bölgesi 22. Cd. No:30

Kayseri / Melikgazi

Mesaj Formu

QR Code