• : 03520000000
Özka Ambalaj Kağıt Plastik - Melikgazi, Kayseri

Firma Hakkında

Hakkımızda

2006 Yılından beri Özdemir Grup çatısı altında, Özka ve Karmusan markalarıyla mobilyadan tekstile, plastikten kırtasiye sektörüne kadar farklı sektörlerde kullanılan karton roliklerin ve gri mukavvaların üretiminin yanı sıra 2011 yılı itibariyle ambalaj naylonu üretimine de başlamıştır. Rulo ve torba olarak baskılı-baskısız shrink, düz, balonlu ve sandviç naylon üretimi yapan Firmamız aylık 1,400-ton üretim kapasitesine sahiptir.

Daha yeni sayılabilecek bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede ambalaj sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında birçok noktaya çözüm ortağı olarak ulaşmaktayız. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan ÖZKA AMBALAJ, değerli iş ortaklarımıza gösterdikleri yakın ilgi ve desteklerinden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Geri Dönüşüm

Plastik atık ürünlerin doğaya karışmaları çok uzun zaman almaktadır. Bu sebeple plastik ürünlerin geri dönüşümünün hem ekonomi açısından hem de çevre duyarlılığı açısından ne kadar önemli olduğunu bilen ÖZKA AMBALAJ kendi lisanslı geri dönüşüm tesisini de bünyesine katmıştır

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Adres : Organize Sanayi Bölgesi 33. Cadde No: 4 Kayseri / TÜRKİYE

Kayseri / Melikgazi

Mesaj Formu

QR Code