• : 03520000000
Hasçelik Kablo - Hacılar, Kayseri

Firma Hakkında

1989 Yılında Kayseri de, Kablo sektörüne Monotoron Halat Üretmek İçin Kurulan HAS  ÇELİK ve HALAT SAN. TİC. A.Ş, Sürekli Gelişen Teknolojilere ve Pazarlara Uyum Sağlamak İçin, Ürün Portföyünü Kısa Sürede Genişletmiştir. İlk Aşamada Çok Telli Halat  ve Yaylık Çelik Tel Üretimiyle Büyümeye Başlamış; Sonrasında, Alüminyum İletken ve Kablo Üretimiyle Gelişmesini Sürdürmüştür. Çeyrek Asrı Aşkın Çalışma Süresinde Üretim Tesisi Sayısını 5’e Yükseltmiş, METAL MATRİS A.Ş  ile Yaylık Çelik Tel, Alüminyum Kablo Üretimi İçin Coreal A.Ş yi Hizmete Açmış, Son Olarak ta  Bakır ve Alüminyum Kablo Üretimi İçin HAS ÇELİK KABLO Tesislerini Faaliyete  Geçirmiştir. HAS ÇELİK ve HALAT San. Tic. A.Ş, Ana Üretimi Olan Çok Telli Halatın Yanı Sıra Monotoron Halat, Alüminyum Çelik Öz ve Endüstriyel Çelik Tel Üretimi ile Hem Yurtiçi Hem de Yurtdışında Müşterilerine Hizmet Vermektedir.  Büyüyen Fabrika Sahası ve Makine Parkuru Sayesinde Dünya Standartlarına (EN/ASTM/API vb.) Uygun Üretim Yaparak, Müşterilerinin İhtiyacı Olan ürünleri zamanın da Üreten HAS ÇELİK ve HALAT SAN. TİC. AŞ.  Mevcut Üretimi Olan, Genel Amaçlı Halatlar, Asansör Halatları, Balıkçı Halatları, Dönmez Halatlar ve Bariyer Halatlarının Yanı Sıra, Kompakt, Swage, Özü Plastik Kaplamalı Yüksek Mukavemetli Halatlar, Yüksek Performanslı, Ağır Galvanizli Halatlar ve Enerji İletim Hatlarında Kullanılan Topraklama Halatları ve OPWG Gibi Özel Ürünlerle de Müşterilerine Hizmet Vermektedir.   Kaliteye  Önem veren, Çevreye Duyarlı  HAS ÇELİK ve HALAT SAN. TİC. AŞ, TSE, ISO 9000 Kalite Belgelerine,  Asansör Halatları İçin TÜV-SÜD Kalite Belgesine,  TSE-ISO-14000 Çevre Belgesine ve Ayrıca Yerli ve Yabancı Bağımsız Kuruluşlar Tarafından  Ürünlere Özel  Çok Sayıda Kalite-Proses Belgesine Sahiptir.   “HASÇELİK HALAT’ı sektörün lideri yapan prensiplerinden taviz vermeden, ölçek ekonomisinin kuralları doğrultusunda bulunduğu konumu ilerletmek “ Vizyonunu Benimseyerek, Çevreye Duyarlı, Sosyal ve Toplumsal Sorumluluğunun Bilincinde Olan Yapısı İle Büyümeye Devam Edecek, “ALTIN DAMAR” Kalitelisi İle Sektörde Dünya Markası Olma Yolundaki Hedefini Sürdürecektir. 


Misyon ve Vizyon

Hasçelik Halat Misyon
Sürekli gelişen teknolojisiyle, çeliği kaliteli ve çevreye duyarlı, bir biçimde güvene dönüştürürken, sürekli büyüyen genç ve dinamik kadrosuyla, çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyede tutup, ülke ekonomisine ve istihdamına olan katkısını arttırmak.
Hasçelik Halat Vizyon
Hasçelik Halat’ı sektörün lideri yapan prensiplerinden taviz vermeden, ölçek ekonomisinin kuralları doğrultusunda bulunduğu konumu ilerletmek" tir.


Yönetim Sistemleri Politikası


HASÇELİK HALAT yönetimi ve çalışanları; Halat ve tel üretimimizde, ’Dünyanın yükünü Kaldırıyoruz’ sloganıyla yapılan her süreçte kaliteye, iş sağlığı ve güvenliğine önem vererek çevreyi koruyarak kalkınmaktır. Yönetim sistemi şartlarına, yasa ve mevzuatlara uymayı taahhüt ederek ve herkesin tam olarak katılımı sağlanmıştır. Şirketimizin bağlamında, ihtiyaç ve beklentileri de göz önüne alınarak, risk ve fırsatları değerlendirip, izlemeyi, aksiyonlar alarak amaç ve hedeflerine ulaşmayı başarmak için;

Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini standart ve şartnameler doğrultusunda kaliteden ödün vermeden tam olarak karşılamak, yurt içi ve yurt dışı rekabet ortamında kaliteli üretimi artırarak, müşteri memnuniyeti, çalışan memnuniyetini ön planda tutup, Çevre dostu mantığı ile çevreyi korumayı, kirliliği önlemeyi, atıkları azaltarak doğal kaynakları en i yi şekilde kullanarak,

Çalışmalarımızda oluşabilecek iş sağlığı ve güvenliği risklerini en aza indirerek çalışma ortamını en güvenli hale getirmek, çalışanlarımızı sağlıklılarının korumak, faaliyetler içerisinde kaza ve acil durumlarda zararları en aza indirmek Bu kapsamda tüm çalışanlarımızla birlikte sürekli iyileşmeyi sağlamak tüm paydaşlarımızla birliği yaparak performansımızı artırmaktır.

Sosyal Sorumluluk
DEMİRYAKA HOLDİNG Olarak Amacımız, Toplumumuzu Oluşturan Bireylerimizin ve Doğal Yaşam Alanlarımızın, Korunması, Sürdürülebilirliğine Projelerimizle Fayda Sağlamak.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

Harita Konum

Erciyes Mah.Hes Cad.No:67, Hacılar / Kayseri, 38210 TR

Kayseri / Hacılar

Mesaj Formu

QR Code