• : 03520000000
Hedef Kablo Elekrik - Melikgazi, Kayseri

Firma Hakkında

Türkiye'nin en büyük fişli kablo imalatçılarından biri olan Hedef Kablo 1997’de ticari ve endüstriyel faaliyetlerine fişli kablo ve kablo gruplaması üreterek başlamıştır. Dünyanın hızla değişen üretim teknolojilerini ve müşteri gereksinimlerini yakından takip ederek kısa sürede üretim tesisini ve ürün portföyünü genişletmiştir. Halen Kayseri Organize Sanayi Bölgesindeki 23.100 m² alandaki 7.500 m²fabrika binasında Enerji Kabloları, Silikon Kablo, Fişli Kablo, Kablo Gruplama alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayrıca firmamız 6500 m² kapalı alan inşaatı ile büyümesini sürdürmektedir.

 

Firmamız müşteri odaklılık ve kaliteli üretim anlayışına gösterdiği özenden dolayı önde gelen beyaz eşya üretici firmalarının ilk tercihi olmaktadır.

Ayrıca geçmiş yılların tecrübelerini günümüzün teknolojik yenilikleri ve ihtiyaçları ile birleştirerek müşterilerine en uygun koşulda, en kaliteli ürünü sunmayı amaçlamaktadır. Şirketimizin sürekli büyümesi, yeni üretim teknolojileri ve hizmetlerin araştırılması ve geliştirilmesi ile sağlanmıştır. Firmamız kalifiye ve tecrübeli teknik personelinin yönetimi altında en yeni teknoloji ve standartları kullanarak üretimini gerçekleştirmektedir.

Firmamızın temel amacı dünya standartlarına uyum ve çevre duyarlılığına sahip çıkarak koşulsuz müşteri memnuniyeti ile ürün kalitesinden ve HEDEF güvencesinden ödün vermemektedir.


Vizyonumuz, müşterilerimizin tüm beklentilerinin karşılandığı tek adres olmaktadır. Bununla birlikte müşterilerimize, sektörümüze ve çalışanlarımıza kattığımız değerleri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmaktır. Ayrıcalıklı, kalite odaklı hizmetler oluşturarak ve teknolojik çalışmalarımıza ağırlık vererek hizmetlerimizi uluslararası platforma taşımaktır.

Misyonumuz, müşterilerimize kalitesi kabul görmüş, akredite kuruluşlar tarafından standardizasyonu sağlanmış ürünlerimizle; kablo sektöründe yenilikçi ve güvenilir yaklaşımlarla en kaliteli hizmeti sunarken, Temel Kalite politikamız çerçevesinde oluşturduğumuz Yönetim ve Üretim Stratejilerimiz ışığında, ürettiğimiz ürünlerimizle ileri ve saygın bir kuruluş olarak;

 • Gelişmeleri pozitif bir yaklaşımla takip etmek,

 • Bilgi ve teknolojimizi sürekli geliştirmek

 • Müşterilerimizi uzmanlığımızdan ve teknolojik altyapımızdan yararlandırmak

 • Müşterilerimizin beklentilerinin de ötesinde ürün ve hizmet sunmak

 • Sürekli gelişen ve kablo sistemleri sektöründe takdir edilen firma olabilmek

 • Kaliteli üretim yaparak müşterilerimizin firmamıza ve kendisine olan özgüvenini sürekli kılmaktır.  Kalite Yönetim Sistemini “ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standardı” gereklilikleri doğrultusunda kuran şirketlerimiz, tüm süreçlerini tanımlayarak riskleri belirleyip yönetmek için gereken tüm önlemleri almak üzere çalışıyor. Bu kapsamda, kalite yönetim sistemini “risk temelli” bir yaklaşımla, sürekli iyileştirme yaparak ilerliyoruz.

   

  Sektörümüzde kalitede lider olabilmek ve müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için; kalite yönetim sistemi şartlarına uymak, kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmek, hiçbir koşulda kaliteden ödün vermemek, ürünlerimizin güvence ve performansı ile birlikte tüm ilgili standartlara uygunluğunun sağlanması firmamızın politikasıdır.

  İşletmemizdeki çalışma ilkesi, en alt birimden en üst birime kadar herkes kaliteden sorumludur anlayışına dayanır.Müşterilerimizin memnuniyeti en öncelikli amacımızdır. Bu doğrultuda gerçekleştirdiğimiz üretim faaliyetlerinde ilgili yasal standartlar referans alınmaktadır. TSE ve ilgili diğer ülkelerin standartlarına göre üretim yapılmaktadır.

   

  HEDEF KABLO olarak müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve sürekliliğini sağlamak için gereken tüm kaynaklar sağlanmaktadır.


  Hedef Kablo, hedeflerine ulaşmasındaki en büyük kaynağının çalışanları olduğuna inanarak; vizyonu, misyonu, ilke ve değerlerini destekleyen sistemler yaratmakta; iş hayatını geliştirmek, zenginleştirmek ve kolaylaştırmak için çabalamaktadır. Şirket, İnsan Kaynakları Politikası’nı oluştururken şirketlerine karşı sorumlu, çalışanlarına karşı duyarlı ve iletişimde olduğu tüm paydaşlara karşı saygılı olmayı öncelikle hedeflemiştir.

  Şirketimiz, kadının toplumda, iş hayatında ve ekonomik hayatta güçlendirilmesini desteklemekte ve hayatın her alanında kadın-erkek eşitliği anlayışını benimsemektedir.

  Buradan hareketle;

   

  • Cinsiyet eşitliği için üst düzey kurumsal liderlik oluşturulması,

  • İşte kadınlara ve erkeklere adil bir şekilde muamele edilmesi,

  • İnsan hakları ve ayrımcılık yapılmaması ilkesine saygı gösterilmesi ve desteklenmesi,

  • Tüm kadın ve erkek çalışanların sağlık, güvenlik ve refahının sağlanması,

  • Kadınlar için eğitim, mesleki eğitim ve kariyer gelişiminin teşvik edilmesi, başlıca ilkelerimizdir.


   Çalışanlarımızın sağlığı ve emniyeti şirketimiz faaliyetlerinde öncelikli olarak gözettiğimiz temel olgular arasında ilk sıralarda yer alıyor. İş Sağlığı ve Güvenliği konularında, faaliyet gösterdiğimiz tüm saha ve lokasyonlarda, tehlike tanımlama ve risk değerlendirme çalışmaları yapıyoruz;

    

   • Tüm çalışanlarımızın katılımıyla, tehlikeleri daima önceden belirleyerek sağlık ve emniyete ilişkin ilkeler kapsamında kayıp, kaza ya da hasar risklerine karşı önlem alıyoruz,

   • Faaliyetlerimizin insan sağlığı üzerindeki olası etkilerini azaltmak için tüm çalışanlarımızı sağlık ve emniyet konularında bilinçlendiriyor, eğitimle destekliyor, bu konuda kamu çıkarlarını gözeten tüm kuruluşlar ile işbirliği yapıyoruz,

   • Olayların ve kazaların tekrar oluşmasını önlemek ve performansımızı geliştirmek amacıyla olaylar ve kazalar ile ilgili gerçekçi raporlar veriyor, bunlardan ders çıkarılmasını sağlıyoruz,

   • İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili ülkemizde yürürlükte bulunan yasal mevzuatlara ve uygunluk yükümlülüklerine uygun hareket ediyoruz,

   • İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi uygulamalarımızı sürekli ve düzenli olarak gözden geçirerek denetliyor, iyileştiriyor ve geliştiriyoruz.


    ---


    Toplumsal sorumluluğumuzun gereği olarak daha yaşanılır bir dünya yaratmak için çevre bilincinin geliştirilmesini ve doğal kaynakların korunmasını temel alan bir çevre yönetim sistemi ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çünkü bizim için çevre, gelecek nesillere aktaracağımız önemli bir emanet.

    Bu doğrultuda  tüm faaliyetlerimizde;

    • Olumsuz çevresel etkileri en aza indirecek malzeme ve teknolojileri seçiyoruz,

    • Enerji ve doğal kaynakların en verimli şekilde kullanımını sağlıyoruz,

    • Kirliliği, oluşmadan önce kaynağında önleyecek sistemler geliştiriyoruz,

    • Atıklarımızı (katı, sıvı, gaz) kontrol altında tutuyor ve çevreye zarar vermeyecek şekilde tasfiye ediyoruz,

    • Çevre ile ilgili ulusal ve uluslararası yasal mevzuat ve uygunluk yükümlülüklerimizi harfiyen yerine getiriyoruz,​

    • Her koşulda iş emniyetini birinci öncelikle değerlendirerek çalışma arkadaşlarımızın ve şirketimizin emniyetini maksimum düzeyde sağlayarak çevreyi ve doğayı koruma hedefiyle çalışıyoruz,

    • Faaliyetlerimizde çevresel ve sosyal etkilerimizi değerlendiriyor, etki azaltma tedbirlerimizi yönetim planlarımız dâhilinde hayata geçiriyoruz,

    • Çalışanlarımızı, tedarikçilerimizi ve taşeronlarımızı çevre bilinçlerini artırmak için eğitim veriyoruz.


Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Organize Sanayi Bölgesi 20.Cadde No:15 38070 Melikgazi / Kayseri

Kayseri / Melikgazi

Mesaj Formu

QR Code