• : 03520000000
Oksis Makine - Melikgazi, Kayseri

Firma Hakkında

Oksis Makine Otomasyon Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti. 2010 yılından itibaren otomasyon alanında hizmet vermektedir. Firmamız Kayseri,Niğde,Yozgat,Nevşehir ve Sivas illerinin Delta Endüstriyel sistem entegratörü ve çözüm ortağıdır, aynı zamanda Leuze Elektronik ve Pizzato bayiliğini de üstlenmektedir. Bunların yanında bir çok markanın elektronik ürünlerini de tedarik edip satışını ve çeşitli yazılım işleri de yapmaktadır. Fabrika bakım, onarım, servis ve yedek parça temini gibi konularda hizmet veren Oksis her türlü makine ve fabrika otomasyonu konusunda uzman kadrosuyla 7/24 hizmetinizdedir.

Satış ve Çözüm Partnerliği

Firmamız 2019 yılından itibaren Kayseri, Sivas, Niğde, Yozgat ve Nevşehir bölgelerinin Delta satış bayiliğini ve çözüm partneerliğini üstlenmiştir.

Satış Bayiliği

Firmamız 2015 yılından beri Leuze Electronics satış bayiliğini devam ettirmektedir.

Satış Bayiliği

Firmamız 2015 yılından beri Pizzato Elettrica satış bayiliğini devam ettirmektedir.

Satış Bayiliği

Firmamız 2019 yılından itibare Autonics satış bayiliğini üstlenmiştir.

Pano Yapımı İmalatçılar veya son kullanıcılar ile yapılan görüşmeler sonucunda, yeni bir makinenin tasarımı yada sistemin elektrik sisteminin hazırlanması, projesinin cıkarılması ve bu projeye göre avrupa standartlarında pano imalatının hazırlanması. Bununla birlikte elektrik projesi olan her türlü sistemin pano imalatı yapılmaktadır.

Makine Otomasyonu ve SCADA Tamamen makine imalatçılarının istekleri doğrultusunda makinelerin otomasyonun hazırlanması, son kullanıcıya sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi ve üretim sonrası 7 gün 24 saat kesintisiz teknik servis hizmetinin verilmesi. Scada vb. ürünlere hakim olan personellerimiz, yazılım konusunda sorunsuz yazılım çözümleri sunmaktadır.

Fabrika Güvenliği Otomasyonu (ISG) Fabrikalarda makinelerden doğabilecek kazaların önüne geçmek için yapılacaklar tespit edilerek gerekli önlemlerin mevcut sistemlere uyumlu bir şekilde belirlenip doğru ekipmanlar ve yazılımlar ile sisteme uygulanması.


Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

info@oksis.com.tr
03523115311
Belirtilmemiş
03523115322
www.oksis.com.tr

Harita Konum

OSB. Tic. Merkezi. 12. Cad. No:5/5 Melikgazi/KAYSERİ

Kayseri / Melikgazi

Mesaj Formu

QR Code