• : 03520000000
Pınarsan Elektrik - Melikgazi, Kayseri

Firma Hakkında

1979 yılında elektrik taahhüttü ile başlayan PINARSAN ELEKTRİK 2000'li yılların başında küçük bir atöyle ile elektrik borusu üretimine başlayarak PINARSAN ELEKTRİK A.Ş.'nin sağlam temellerini oluşturmuştur.

Günümüzde Kayseri O.S. Bölgesinde 5000m2 kapalı alanda uluslararası ve yerli standartlara göre üretilen ürünlerin yanı sıra, sahip olduğu modern tesis ve teknolojiyi yakından takip eden makine parkı ile özel müşteri şartnameleri ve isteklerine göre üretim yapabilmektedir.

Ulusal gözetim firmalarının periyodik olarak yapmış olduğu denetimler sonucu verilen ISO, TSE, CE belgeleri ile yurt içi ve uluslararası pazardaki payını her geçen gün genişlettiği ürün yelpazesi ile büyütmektedir. Bu amaçla gerekli belgelendirme ve tanıtım faaliyetlerini de aralıksız sürdürmektedir.

Bünyesinde barındırdığı, Proje Yönetimi ve İnşaat Teknikleri konularında bilgi birikimine sahip proje departmanı, uluslararası iş deneyimi ve disiplinine sahip satış departmanı, ilgili standartların, teknik şartnamelerin, yasal ve idari mevzuatların gerekliliklerini yerine getiren kalite departmanı müşteri ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmeti zamanında teslim eden lojistik departmanı ile, ekonomik ve çevreye saygılı hizmet sunarak müşteri beklentilerine eksiksiz ve en hızlı şekilde cevap vermektir.

Geçmişinden güç alarak 35 yıllık tecrübesini ürün geliştirme konusunda kullanan Pınarsan Plastik günümüzde de MÜŞTERİ anlayışı Dürüstlük ve güvene dayanan, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geri bildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak firmamızın önceliği olup kaliteden ödün vermeyen uygun fiyat politikası ile sizlere hizmeti ilke edinmiştir.

Yurt içi ve yurt dışındaki tüm projelerinde kalitesi ile adından bahsettiren Pınarsan Plastik olarak faaliyet göstermekten ENERJİNİZİ AYDINLIK GELECEĞE GÜVENLE TAŞIMAKTAN kıvanç duyar.

Çalışma Saatleri : Pazartesi - Cumartesi: 9:00 - 19:00Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

Harita Konum

Organize San Bölg. 24.Cd. No:92 Melikgazi KAYSERİ

Kayseri / Melikgazi

Mesaj Formu

QR Code