• : 03520000000
Seferoğlu Elektrik - Melikgazi, Kayseri

Firma Hakkında

Şirketimiz Ahmet Seferoğlu tarafından 1996 yılında elektrik ve elektronik taahhüt alanlarında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Schneider Elektrik, Philips Armatür ve Hes Kablo bayisi olarak elektrik malzeme satışı, yüksek gerilim-alçak gerilim endüstriyel tesis, organize sanayi bölgeleri, şehir şebekeleri, alışveriş merkezleri altyapıları, akıllı bina ve otel elektrik tesislerinin projelendirilmesi, anahtar teslim taahhüt, AG Prisma Plus pano montajı ve Schneider patentli Blokset pano imalatı alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Seferoğlu Elektrik yürüttüğü işlerdeki başarısını ve kalitesini 2003 yılında almış olduğu ISO-9001-2000 kalite sistem belgesiyle ve yıllardır devam eden Schneider Elektrik gibi alanında uluslarası anlamda uzman bir firmanın bayisi olarak kanıtlamıştır.

Değişen dünyada gelişen teknolojiye ayak uydurmaya devam eden şirketimiz, hayata geçirdiği yeni projeler ve ürün yelpazesine kattığı yeni ürünler ile yoluna devam etmektedir. Seferoğlu Elektrik A.Ş. olarak projeleri hazırlarken dikkat ettiğimiz en önemli nokta müşterilerimizin mevcut ihtiyaçları ile gelecekte ortaya çıkabilecek ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit etmek, böylelikle ileriye dönük çözümler sunmaktır. Projelerimiz, modern proje çizim teknikleri ile en kısa sürede, en doğru şekilde, yürürlükteki yönetmeliklere uygun olarak, can ve mal güvenliğini maksimum seviyede korumaya yönelik ürünleri içerecek şekilde hazırlanmakta ve sistemde maksimum verimlilik sağlamaktadır. Geçmişte yapmış olduğumuz projeler arşivlenerek her yeni proje aşamasında bu arşiv bize yardımcı olmaktadır.

Seferoğlu Elektrik A.Ş., Schneider Elektrik etiketli Prisma Plus pano montajını, yetkili bayi olarak tecrübeli kadrosuyla gerçekleştirmekte ve yıllardır yerli ve yabancı müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Başarıyla yürütülen Schneider Elektrik etiketli Prisma Plus pano montajına ek olarak müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ebatları belirlenen, otomasyon işlemleri ve yazılım desteği ile uzaktan izlenebilme imkanı sunan nitelikli pano üretimini 2008 yılı eylül ayı itibariyle hayata geçirmiş bulunmaktayız. Nitelikli pano üretimi ile diğer firmalarla rekabet şansını artırmak, iç piyasa ortamında ön sıralarda yer almak ve firmamızın ihracaat kapasitesini artırarak dış piyasada da yer edinmek istiyoruz. Çünkü ürettiğimiz panolar müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözüm üreten nitelikte, Avrupa Birliği elektrik panoları üretim kriterlerine uyumlu ve tip testleri tamamlanmış olduğu için iç piyasa ortamında olduğu kadar dış piyasada ihracat şansı da oldukça yüksektir.

Nereden ve Nasıl?
Bu sene itibariyle elektrik ve enerji sektoründe otuz yılı geride bırakmış bulunuyorum. Bu sektorde mühendislik yaparak on üç yıl çalıştıktan sonra sektöre ve müşterilere daha fazlasını sunabilmek için şirketimizi kurdum. Şirket olarak 1996'dan beri danışmanlık, servis ve bakım, üretim, mühendislik hizmetleri sunmaktayız. Kuruluşumuzdan itibaren her yıl çözüm kalitemizi ve büyümemizi arttırdık. Geniş çerçeveden bakarak ana hedefimizi önce bölgeye sonra ülkeye katıkı yapmak olarak belirledik.

Devam Et!
Seferoğlu Elektrik, müşterilerinin mevcut ve gelecekte doğacak enerji ve elektrik gereksinimlerini sağlamak için çalışmalarına devam etmektedir. Önem verdiğimiz ve üzerinde çalıştığımız konulardan birisi de kanunları, yönetmelikleri, yeniden şekillenen elektrik ve enerjiden sorumlu kamu kuruluşlarını yakından takip ederek müsterilerimize bunlara uygun, güncel tavsiyeler ve çözümler sunmaktır. Şirket olarak sadece kısa vadeli değil uzun vadeli bir çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.

Geleceğe Bakış
Gelecek için en önemli amacımız kararlı, dikkatli, ve müşteri bazlı çalışmalarımızı sürdürmektir. Üretim ve servis kalitemizi arttırarak şirket olaran büyüyecek ve müşterilerimize daha iyi hizmet vereceğiz. Gelecek on yıl içerisinde mevcut iş modelimizi, saha ve proje ekibimizi geliştirecek, ve büyük önem verdiğimiz solar sektörüne yatırım yapacağız. Nihai hedefimizi olan ve büyük değer verdiğimiz ideallerimizi; iyisi değil en iyisi olmak ve müşteri memnuniyetini kazançlarımızın önüne koymak, başarmak ve sürdürülebilirliği sağlamak istiyoruz.

Saygılarımla,


Güneş Enerjisi Güneş enerjisi ile ilgili projelerimize gözatmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Enerji Verimliliği Enerji verimliliği hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Seferoğlu Elektrik Kayseri Organize Sanayi Bölgesi 12. Cadde N:39 Melikgazi Kayseri, TÜRKİYE

Kayseri / Melikgazi

Mesaj Formu

QR Code