• : 03520000000
SİMFER - Melikgazi, Kayseri

Firma Hakkında

Kuruluşundan bu yana bir aile şirketi olan Simfer, 1977'de Türkiye'nin ilk entegre katı yakıt sobası üretimi ile faaliyete başlamıştır. 1997 yılında pişirici grubu ürünlerinin üretimine geçerek faaliyet alanını genişletmiştir. Öncelikli odak noktası, bu alandaki yenilikçi bilgi birikimi ve geniş tecrübesiyle kapsamlı bir ürün yelpazesi sunabileceği ev aletleri ürünleridir. Simfer, tesis ve AR-GE alanında yaptığı önemli yatırımlar ile patentli ürünlerini geliştirmeye devam etmektedir.

Teknoloji odaklı bir felsefeye sahip olan ve yeni iş fırsatlarını sürekli değerlendirmenin önemli olduğuna inanan Simfer, 2015 yılında soğutucu fabrikasını açarak 3 farklı üretim tesisi ile toplam 215.000 m2 üretim alanına sahip olup, çalışan sayısını 2000'den fazlaya çıkarmıştır. Simfer, 150'den fazla ülkeye ihracat yapan Türkiye'nin önde gelen ev aletleri üreticilerinden biridir ve Türkiye'de 6 milyon adet yıllık üretim kapasitesi ile ilk 500 sanayi kuruluşuna yer almaktadır.

Simfer, dünyanın farklı yemek kültürlerine göre tasarlanmış yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Vizyonu, inovatif modellerle segmentinde en çok tercih edilen 10 marka arasında olmaktır. Tasarıma verdiği önemle yola çıkarak, Türk Patent Enstitüsü tarafından düzenlenen 5.Patent Ödüllerinde “En İyi Çıkış Yapan 1. Firma” ödülüyle onurlandırılmıştır. Küresel pazarda marka bilinirliği ve yatırımını arttırmak için Simfer markası, 2016 yılında Ticaret Bakanlığı tarafından Turquality Marka destek programına dahil edilmiştir

Geleceğe önem veren ve doğaya saygı duyan Simfer, çevre korumasını yol gösterici ilkelerden biri ve sağlıklı iş performansının kilit bir bileşeni olarak kabul etmektedir. Simfer ayrıca aile odaklı pratik çözümlerle güvenliği de ciddiye almaktadır .Fonksiyonel ve kullanışlı tasarım ürünleri sunan Simfer, mutfağın her evin kalbi olduğuna inanmakta ve evlerin kalbine dokunmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

İnovatif modellerle segmentinde en çok tercih edilen 10 marka arasında yer almak.

Misyonumuz

«Dayanıklı Tüketim Malları» üretiminde ve satışında önde gelen, rekabetçi, çevreye ve topluma duyarlı şirket olmak.

Kalite Politikamız

Simfer; sunduğu üstün hizmet ve ürün kalitesi çerçevesinde müşterileriyle onların beklentilerini karşılayan, hızlı ve güvenilir bir iletişim kurmaktadır. 
Müşteri mutluluğuna odaklı, çevre ve insan sağlığına duyarlı, performans ve güvenlik standartları rehberliğinde üretim yaparak, marka değerini ve tüketici algısını en üst seviyelere taşımaktadır.
Örnek gösterilen bir dünya markası olma hedefiyle ve çalışanlarıyla bir aile kültürü içinde görevleri ve mutluluğu paylaşma politikasıyla çalışmaktadır.

Çevre Politikamız

  • Yaşadığımız dünyanın bize sürdürülebilir bir gelecek bırakabilmesi için üstümüze düşen “teknolojiyi” yerine getiriyoruz!

  • Sadece bugünü değil, geleceğimizi de şekillendirecek çevre dostu üretim uygulamalarını temel alıyoruz.

  • Yaşama, insana ve doğaya saygılı iş modelimizle; enerjisi az, verimi yüksek bir üretim gerçekleştiriyoruz.

  • Tüm Simfer ürünleriyle, etik ve çevreye duyarlı bir deneyim yaşatıyoruz.


Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Organize Sanayi Bölgesi 23. Cad. No: 33 38010 Melikgazi / Kayseri

Kayseri / Melikgazi

Mesaj Formu

QR Code