• : 03520000000
Storish Mobilya - Melikgazi, Kayseri

Firma Hakkında

1957 yılından günümüze dünya çapındaki başarıları ile öne çıkan Türkiye’nin en güçlü kuruluşlarından Erciyes Anadolu Holding ailesinin ferdi olarak İstikbal, Bellona, Mondihome, Hes Kablo, Boyteks ve Formsünger gibi sektöründe lider markalara sahibiz. Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşu arasında yer alan 6 grup şirketimiz ve 8 farklı faaliyet alanında hizmet veren 30 şirketimiz ile entegre üretim anlayışımız sayesinde büyümeye devam etmektedir.

Ülkemize Değer Katmak İçin Varız…

Global ölçekteki üretim ve yatırım faaliyetleri ile gücüne güç katan farklı sektördeki markalarımız, tüm iş süreçlerini ekonomi, çevre ve toplum ekseninde yapılandırarak sektörün lideri olma hedefine emin adımlarla ilerliyor. Tüketicilerimizin mutluluğu ve ürünlerimizdeki yenilik bizim için hep en ön planda oldu.

Bu yüzdendir ki Mobilya sektörünün açık ara lideri olan Erciyes Anadolu Holding, bu alanda İstikbal, Bellona ve Mondihome şirketleri ile faaliyet göstermektedir. Geniş ürün koleksiyonu, 2000’ini aşan geniş bayi ağı ve 70 ülkeye ihracat kapasitesi ile sektörün lokomotif markalarını bünyemizde barındırıyoruz.  

Sürdürülebilirlik, inovasyon, katma değerli ürün ve tasarım gibi sektör için önemli kriterlere sahip olan Erciyes Anadolu Holding’in mobilya markaları, ihracat konusundaki performanslarıyla da küresel arenada boy göstermektedir.

Oluşturduğumuz istihdam, yenilikçi ve öncü üretim sistemlerimiz ile Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktan gurur duyuyor, hizmete açılan her yeni mağazamızla hizmet kalitemizi yükseltip, sürekli yenilediğimiz ürün gamımız ve çeşitliliğimizle, mobilya pazarında yeniliklerin öncüsü olmayı sürdürmeyi hedefliyoruz.

Vizyon ile gerçeklik arayışı arasında, yenilikçi ve cesaret dolu bir yaklaşım ve sektör tecrübemiz ve inovatif üretim anlayışı ile yeni markamız olan STORISH’i sizlerle buluşturuyoruz.  Storish ailesi olarak hedefimiz; dekoratif tasarım ve konforda  globalde öncü markalardan biri olmaktır.

Storish’in ürün yelpazesi alanında uzman tasarımcılar tarafından filtrelenerek özgünlük ve modern çizgi ilkeleriyle oluşturulmaktadır.

 

MİSYONUMUZ, VİZYONUMUZ, TEMEL İLKELERİMİZ ve POLİTİKALARIMIZ

 

MİSYONUMUZ:

Bugün ve gelecekte, mobilya, ev tekstili, halı, aksesuar ve diğer tamamlayıcı ürünlerimizde küresel kalite standartları prensiplerine sahip, paydaşlarımızın ve tedarikçilerimizin deneyimleriyle yükselen, tüketicilerimizin yaşam alanlarına değer katacak, güvenilir, yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunmak.

 

VİZYONUMUZ

Üstün nitelikli insan kaynağımızla ve kalitenin inovasyon ve sanatla birleştiği özel tasarımlı ürün yelpazemizle, tüketicilerimiz ve paydaşlarımız için fark yaratan sonuçlar elde etmek ve gelecek yıllarda şirket bilinirliğimizi bir dünya markası haline getirmek.

 

TEMEL İLKELERİMİZ:

Dürüstlük: Yaptığımız her işte, attığımız her adımda doğruluk ilkesi ile hareket ederek, güven ortamı yaratır ve etik davranırız.

İnovasyon: Yeni ve rakip tanımaz farklılıkları ürünlerimizde kombin ederek tüketici ile buluşturmak ve sektörde ilkleri yapmaya önem veririz.

Takım Çalışması: Üreticiyi her daim destekleyerek, onlarla birlikte grup odaklı çalışmalara önem verir, bilgiyi, başarıyı ve başarısızlığı paylaşırız.

Müşteri Odaklılık: Ürün ve hizmetlerin tasarımdan kullanım ömrünü tamamlamasına kadar gerçekleşen tüm süreçlerimizin odak noktasında müşterilerimiz olduğunu bilir ve ona göre hareket ederiz.

İnsana Yatırım: İşletmelerine en önemli gerçeğinin insan faktörü olduğu ve insana yapılan yatırımın en büyük değer olacağı inancıyla insan kaynaklarımızın gelişim sürecinde gereken desteği ve önemi veririz.

POLİTİKALARIMIZ:

 

KALİTE STANDARDIMIZ

Mimarlarımız ve üretici tedarikçilerimiz ile birlikte modern, şık, estetik ve özgün tasarımlarla sürekli olarak teknolojideki gelişmeleri takip ederek bu alandaki tecrübemizle birleştirmekte, bilgisayar destekli tasarım ve ar-ge çalışmalarıyla ürün henüz üretilmeden görsel ve ergonomik anlamda tüm testlerden geçirmekteyiz.

 

ISO 9001 KALİTE POLİTİKAMIZ

 • Üretim ve hizmet kalitemizin sürekliliğini sağlamak ve sistem geliştirme için eğitim ve bilgi kaynaklarımızı kullanmak
 • Müşteri ihtiyaçlarına göre uygun ürünleri ve hizmetleri sunmak, bunun için tüm kaynaklarımızı seferber etmek.
 • Üretimini yapmış olduğumuz ürünler ve vermiş olduğumuz hizmet ile müşteri memnuniyetini oluşturmak ve sürekliliğini sağlamak.
 • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi'nin şartlarına uymak ve bu şartlar kapsamında kurulan sistemi sürekli iyileştirmek.
 • Gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerde, ülkemizde ve küresel pazarda uygulanan yasal şartlara ve mevzuatlara uymak.

ISO 10002 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKAMIZ

 • Müşterilerimizin taleplerini; müşteri memnuniyetini sağlayarak karşılamayı, müşterilerimizin olumlu veya olumsuz tüm geri bildirimlerine en kısa sürede cevap vermeyi temel ilkemiz olarak benimsemek.
 • Tüm çalışma sistematiğimizi müşteri memnuniyeti odaklı hale getirmek.
 • Yasal ve mevzuata dayalı şartları, mali ve işletmemize ait şartları, müşterinin, personelin ve diğer tarafların girdilerini göz önünde bulundurmak.

 

OHSAS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ (İSG) POLİTİKAMIZ

 • İş sağlığı ve güvenliğinin esas alındığı bir çalışma ortamı oluşturmak için riskleri analiz ederek kaza oranlarını düşürmek.
 • İş sağlığı ve güvenliği için kaynakları verimli kullanmak ve personelin bu konuda eğitimini sağlamak.
 • Yasal ve mevzuat şartlarına uyarak OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi’nde sürekli iyileştirmeyi sağlamak.
 • Ekipman, hammadde ve iş aracı seçiminde iş sağlığı ve güvenliğine uygun malzeme seçimi yapmak.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Murat Güllü
11 Ağustos 2022 , Perşembe 13:07:48

Kayseride hizmet veren mobilya firması.


Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

info@storish.com
08501111111
Belirtilmemiş
Belirtilmemiş
https://www.storish.com/

Harita Konum

OSB, 37. Sk., 38070 Kayseri Osb/Melikgazi/Kayseri

Kayseri / Melikgazi

Mesaj Formu

QR Code