• : 03520000000
Betaş Beton Ve Prefabrike Yapı - Melikgazi, Kayseri

Firma Hakkında

BETAŞ YAPI; 1997 yılında Betonarme Prefabrike Yapı Elemanları Üretimi, Proje Mühendislik, Müşavirlik ve Taahhüt hizmetleri vermek amacı ile kurulmuştur. 21. yüzyılın gereği olarak teknolojiyi yakından takip ediyor yenilenen teknolojik imkanlarla kendimizi sürekli geliştiriyor çalışanımızdan yöneticimize tüm personelimizle ayni heyecan ve değerlerle Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir anlayışla yaptığımız isleri son teknolojiye göre müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.    Kuruluşumuzdan bugüne kadar her aşamada yüksek hizmet artısı gerçekleştirmeyi, uluslar arası standartlara uygun kaliteli malzemelerle, iş ve çevre güveliğini ön planda tutarak kendimizle birlikte hizmet verdiğimiz firmaları da geleceğe taşımayı kendimize hedef edindik.

Vizyonumuz    
Çağın gereksinimlerine ayak uydurup teknolojiyi en ileri seviyede kullanarak müşterilerimize kaliteyi ve memnuniyeti sağlamak.    Enerjiyi doğru ve verimli kullanmak, geleceği kurgulamak, güvenilir ve saygın ilişkiler kurmak, uluslar arası standartlarda hizmet vermek, kendimizle birlikte çalıştığımız firmaları da ileriye taşımak, sürekli gelişim ile mükemmeli yaratmak en büyük amacımızdır.

Misyonumuz   
Yapmış olduğu kaliteli hizmetlerle insana, doğaya ve kaliteli yasama önem veren BETAŞ YAPI alanında lider bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.    Konusunda uzman personelimizle çalıştığımız firmalara çözüm ortağı olmak ve bunu yaparken kendimizi sürekli yenilemek, hızımızı arttırmak, teknik bilgi birikimimizi müşterilerimize aktarmak, uygun fiyat ve kaliteli malzeme ilkesinden taviz vermemek öncelikli hedefimizdir.

Betaş Yapı A.Ş Üretim Tesisi, betonarme prefabrike yapı elemanları üretmektedir. 

Kayseri Üretim Tesisi

25.000 m²açık, 6.000 m² kapalı üretim alanında 50.000 m³/yıl kapasite ile üretim gerçekleştiren tesis yurt içi ve yurt dışına hizmet vermektedir.

İncesu Üretim Tesisi

55.519 m²açık, 15.292 m² kapalı üretim alanında 100.000 m³/yıl kapasite ile üretim gerçekleştirmesi planlanan yatırım tamamlanmak üzeredir.

Niğde Üretim Tesisi

20.000 m²açık, 5.000 m² kapalı üretim alanında 50.000 m³/yıl kapasite ile üretim gerçekleştirmesi planlanan yatırım tamamlanmak üzeredir.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

info@betasyapi.com
03523222050
Belirtilmemiş
03523222053
www.betasyapi.com

Harita Konum

Organize Sanayi Bölgesi 37. Cadde No: 26 Melikgazi / Kayseri

Kayseri / Melikgazi

Mesaj Formu

QR Code