• : 03520000000
Onlar Kimya İlaç - Melikgazi, Kayseri

Firma Hakkında

Onlar Kimya İlaç, Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde ürünlerini 1500 m² si Kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde 1.000 m²/gün kapasite ile yer döşemeleri, 200 mtül/gün kapasite ile prekast ve cephe kaplama ürünleriyle uluslar arası standartlarda üretimine devam etmektedir.

Fabrikamızda imal edilen ürünlerimiz; inşaat mühendisleri kontrolü altında deneyimli personeli ile sağlam, güvenilir ve garantili olarak tüketiciye sunulmaktadır.

Yer döşeme plakları ve cephe kaplama ürünlerimiz, 6 adet otomatik preslerde vibrasyon ve 200 tonluk basınç altında üniversite raporlarıyla sabit olup, TS-213 standartlarında üretilmektedir.

Ham mamüllerimizin silim, otomatik bant makinalarımızda yapılmaktadır. Silimi yapılan yer döşeme plakları, aşınmayan, solmayan, kolay temizlenebilen ve yeniden cila istemeyen bir parlaklıkta üretilmektedir.

Misyonumuz

Her zaman "Daha özgün, daha kaliyeli ve daima zamanında" ilkesiyle projeler üretmeye devam ederek, yatırım yaptığımız tüm bölgelerde prestij, modernlik özgünlük, ifadelerinin tanımlarını baştan yapmayı, kaliteden ödün vermeyen anlayışımızla projelerimizin bulunduğu bölgelere daima değer katmayı amaçlıyoruz. Müşteri memnuniyeti sadece müşterinin istediği kaliteyi sağlamak değildir. Müşteri için yeni, tasarımlar geliştirmek, özellikle nihai tüketicilere hitap eden müşterilerimizin yararlanabilecekleri alternatif ürünler sunabilmektir. Mermer ve Granit sektöründeki tüm global yenilik ve teknik gelişmelerin takipçisi olmayı, aynı zamanda bu gelişmelerin pazardaki uygulayıcısı olmayı kendimize misyon edindik. Müşteri memnuniyetine, kaliteye ve başarıya odaklı bu ilkelerimiz doğrultusunda ticari hayatımıza devam ederken taviz vermeyeceğimiz diğer hususlar da çalışanlarımızın güvenliği ve doğayla dost teknolojileri kullanarak yaşadığımız dünyaya saygılı olmaktır.

Vizyonumuz

OTAŞ olarak, ülkemizde entegre doğal taş sanayinde en iyiyi yaratma isteğiyle; Müşterilerini, kaliteli ve uygun fiyatlı ürün sunarak güven içinde mutlu etmek, Çalışanlarının memnuniyetini, eğitimini, gelişmesini ve bağlılığını sağlamak, Bilinçli tedarikçilerden sağlanan kaliteli hammaddeleri ve modern üretim tekniklerini kullanarak, Memleketimizin ve dünyanın doğal kaynaklarını değerlendirip ülkemize yarar sağlayacak faaliyetlerde bulunarak, Sektöründe rekabet yaratarak öncülük vasfını sürdürmek, sürekli gelişip büyümek hedeflerine koşar.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

Harita Konum

Organize Sanayi Bölgesi 41.Cad. No:14

Kayseri / Melikgazi

Mesaj Formu

QR Code