• : 03520000000
Özyurt Yapı Elemanları - Melikgazi, Kayseri

Firma Hakkında

Özyurt Yapı Elemanları, Özyurt Yapı Elemanları Ticaret ve Sanayi A.Ş. Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde ve Kayseri Ankara kara yolu 12. km de 90.000 m² açık, 12.000 m² kapalı alanda beton ve hafif beton’ dan mamül prefabrik yapı elemanları üretmektedir. Tesislerimizde üretilen beton parke taşı, bordür taşı ve özyurtbims briket elemanlarının imalatında kullanılan ekipmanların tümü tam otomatik bilgisayar programlı beton santrali ve beton blok presleme makine ve ekipmanları ile Türkiye’de ve Avrupa’da en üstün teknolojiye ve yüksek üretim kapasitene sahip hatasız üretim yapabilen makinelerle her türlü üstün nitelikli yapı elemanları üretmektedir.

Kaliteyi en yüksek seviyede tutmaya amaçlayarak imalat yapan firmamız TSE belgeli, günlük 8000 m² beton parke taşı, 10.000 adet beton bordür taşı, 45.000 adet özyurtbims briket ve asmolen, prefabrik beton seperasyon, Sanayi, konut ve özel prefabrik elemanlar üreterek sektöründe ilk ve önce kuruluşlardandır.


YÜKLEME
Hızlı ve düzenli bir şekilde üretim bantlarından çıkan ürünler, yüklemeye en uygun şekilde istiflenerek yükleme esnasında doğabilecek riskler ve zaman kaybı da böylece bertaraf edilmiştir. Tesislerde eksiksiz malzeme ve ürün stoğu, Siparişlere anında cevap vermek için çok önemlidir.


Dış mekanların en çok kullanılan parke taşı olan Kilitli Parke Taşı, alışılmış biçimiyle dış zeminlerin vazgeçilmez döşeme taşı olarak kendini kanıtlamıştır. Bir çok toplu konutalanlarında rahatlıkla kullanılan ve her türlü mimariye uygum gösteren Kilitli Parke Taşı, sağlamlığının yanı sıra dekoratif görünümüyle de ihtiyacınıza en iyi ve ucuz şekilde cevap verebilmektedir. Özellikle şehir içi yol ve tretuvar kaplamalarında, sanayi alan ve yollarında, araç park alanlarında, ticari merkezlerde, fabrika çevreleri ve benzeri yoğun çalışmalara maruz kalan bölgelerde yıllarca bozulmadan kullanabileceğiniz Kilitli Parke Taşı, muhtelif renk seçenekleriyle mekanlarınızı canlandıracaktır.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

OSB. 16. Cadde No:48

Kayseri / Melikgazi

Mesaj Formu

QR Code