• : 03520000000
Turkuaz Seramik - Melikgazi, Kayseri

Firma Hakkında

Turkuaz Seramik, Hayat var. Hayat; dünyanın varoluşundan beri var ama bizim için hayat, 1993’de toprağın, çamurun şekillenip son halini almasıyla ve ilk ürünün çıkmasıyla var!

Ürün mü? İlk göz ağrısı o… Emek, alnın ilk teri; ilk ateşi yakan, “hayat”ı başlatan o! Hayat başlayadursun bir’ kere banyonda emek var.

İddia var her şey bi’kenara! Bu topraklarda doğup dünyanın 60 ülkesinde aranan olmak var. Hayal var sonra… Hayallere takılıp kalmak değil; hayalleri gerçekleştirmek var.

Hayaller, hayatlar derken Avrupa’nın en büyük vitrifiye üretim tesisini kurma hayalini hayata geçirmek var!

En son teknolojiyle donatılmış tesislerde dünya otoritelerince belirlenen standartları “alt standart” olarak kabul edip üretim yapmak var!

1000 çalışanın her yeni günde tek vücut üç kıtaya üretim yapmasının gururu da başarı hikayemizin içinde var.

Kaliteye tesadüfen ulaşılmıyor; en iyi hammadeleri kullanmak kuruluşumuzdan bu yana vazgeçilmezimiz olarak var!

Titizlikle kurduk AR-GE departmanını; çünkü yenilikçilik kodlarımızda var.

Trendleri yakından takip etmek tamam da trendleri belirleme vizyonumuz, kurulduğumuz günden beri var!

Estetik, fonksiyonel, modern, yenilikçi, kaliteli… Turkuaz Seramik imzalı her ürün sınırsız müşteri memnuniyeti sunmak için var!

Tasarımcılarının sınır tanımayan hayal güçleri sayesinde dünyanın en saygın kuruluşlarından ödüller almak var!

İnovasyan var sonra… Hem ürün hem hizmet konusunda yenilikçilik kurum kültürümüzde var. Kurulduğumuz günden beri biliyoruz ki; iyi gelecek varsa inovasyonla var!

Çevreyle dost olmak için “enerjimiz” de var! Doğaya zararı olan enerji kaynaklarını kullanmak yerine yenilenebilir kaynakları kullanmak “doğamızda” var!

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak nihai hedefimiz… “Sürdürülebilirlik”, Turkuaz Seramik’in listesinde ilk sırada var!

…Kendinle başbaşa kalabildiğin yerlerden biri ya banyon; #banyondahayatvar. Çünkü banyonda Turkuaz Seramik var!

Sektöre adım attığı ilk günkü heyecanıyla, geleceğin ihtiyaçlarına bugünden çözüm geliştirmeyi misyon edinmiş bir Turkuaz Seramik! En yeniyi hızlıca çözümlerine entegre eden, kendi yenisini gururla icat eden koca bir ekip de arkasında! Adına kurum kültürü denen, özveri ile bezenen bu misyon, inovasyondan aldığımız güçle var!

Turkuaz Seramik çatısının altında, geleceğin gücünü bugüne taşımak için aynı motivasyon ve enerjiyle çalışan 1200 kişilik tek vücut var. Vizyoner bakış açılarıyla yaşamı zenginleştiren, sınır tanımayan hayal güçleriyle düşlerinizi renklendiren, tasarım harikası ürünler ile banyonuzu güzelleştiren, dünyanın en saygın kuruluşlarının takdirleriyle ödüllenen sayısız tasarımcı var. En önemlisi de özenle kurulan, dünyanın sahip olduğu bilgi, en güncel teknoloji ve bilinçle donanan AR-GE departmanımız var. Turkuaz Seramik misyonunda, geleceğin vizyonu var.

Koşullar değişir, üretim bandı güncellenir, oyuncular yenilenir, teknolojiler gelişir, trendler sil baştan belirlenir, riskler göze alınır yepyeni ürünlerle banyolar kuşatılır, her şey değişir gelişim baki kalır! Gücümüz üretim tesisimizden, yeni olana hemen adapte olma refleksimizden ve dünyayı eş zamanlı takip eden, kendi özgün zekasıyla yepyeni ürünler geliştiren, doğaya insana saygıyı prosesin hiçbir anında odağından çekmeyen dinamik ekibimizden!

Dünyanın 60 ülkesinde, kalitemiz üst seviyede! Geçmişin deneyimi, bugünün tüm imkanları ve gücünü bilimden alan muazzam bir öngörü ile çözüm bulan geleceğin tüm ihtiyaçlarıyla, yarın bugünden evinizde

Bugün geleceği birlikte inşa etme gücümüzün kaynağında “hepimizin mutluluğu” var. Sizin hayalinizi gerçekleştirmek, yaşam kalitenizi artırmak, yarınlarımızı güvence altına almak var. Bugünün yaşamını korumakta, geçmişin değerini saklamak, geleceğin doğasına katkı sunmak var! Bizim gücümüzde hepinizin gücü var! Gücümüzde sahip olduğumuz ar-ge merkezinde çalışan birbirinden yetenekli “siz”lerden kurulu bir ekip var, misyonumuzun çekirdeğinde büyüterek çoğaltmak istediğimiz güzellikler, her koşulda cömert kalmayı seçen doğaya karşı minnet, canlılığa saygı var!

Küresel ısınma, çevre kirliliği, büyüdüğü oranda küçülen yaşam alanları, kalabalıklar arasında tek tip üniformasını kuşanan yerleşkeler, kazandığını daha çok kazanabilmek için kaybeden, kaybederken biraz daha tüketen sağlıksız toplumlar… Bu yüzyılda sahnede sera gazı var! Tehdit büyük ama farkındalık yüksek, her taşın altında bir el. Bugün hepimizin gayreti yerinde. “Sürdürülebilir” bir yaşamın gayesi hepimizin içinde var!

Yuvanın su kaynaklarına erişimli köşesi, en hijyenik, en ışıltılı yeri… Sifonu, duşu, lavabosunda akan çeşmesi… Evde su tüketiminin merkezi! Turkuaz Seramik’in üretim tesisinde, kullandığı hammaddenin elde edilmesinde, işlenmesinde harcanan enerjide, işleyen insan elinde, çevresini koruyan, doğaya ve insana duyduğu sorumluluk ceketini sırtından çıkarmayan bir ekibin en ince fikirleri, en saygın emekleri var… #banyoda hayat var, suyun kaynağında gürül gürül akmasında hepimizin eli, sağduyusu, dikkati var! Ancak siz, onlar, bizler ömründen almazsak, gezegende sonsuz bir hayat var.

Banyoda hayat var. İklim değişimine savaş, kıt kaynaklara katkı, geri dönüştürülemeyen her tür kalıcı atığa karşı mücadele var! Banyoda, doğaya duyduğu sorumlulukla müsemma Turkuaz Seramik’in en derin saygısı var.

Daha yaratıcı olmak var, sahip olduğumuz tüm donanımla! Daha özgün olmak var, kurulu hayallere yeni ufuklar açmak için. Daha vizyoner olmak var, henüz belirmeyen ihtiyaçlara anında çözüm olabilmek için. Daha kontrollü olmak var, sahip olduklarımızı asırlara dayanan bir yolculuğun kaldırım taşlarına durmaksızın dizebilmek için. Ateş var elimizde, zerre kıvılcımıyla yakan. Toprak var yerküreyi saran. Denizler, göller, şelaleler var, hala gezegende %70’e varan. Hammaddemiz doğa, hizmetimiz insana! Sevgisini, müziğini, neşesini, yarınını umutlarına sorumlulukla sığdıran herkes için Turkuaz Seramik ile #banyodahayatvar

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Organize Sanayii Bölgesi 6. Cadde No:15

Kayseri / Melikgazi

Mesaj Formu

QR Code