• : 03520000000
Arkoda Tanıtım - Melikgazi, Kayseri

Firma Hakkında

Arkoda Tanıtım, Logolar çizdik, fotoğraflar çektik, ambalajlar, kataloglar tasarladık, metinler yazdık, yeni yeni mecralar keşfettik, medya planlaması yaptık, reklam filmleri hazırladık.

Müşterilerimizle birlikte büyük marka hayalleri kurduk. Ve o hayalleri gerçekleştirmek için birlikte projeler oluşturduk.
Ayaklarımız hep yere bastı ama yerimize çakılmadık. Her yeni fikirle kendimizi yeniledik.
Uçmadık fakat göğe bakmayı da hiç unutmadık.
Teknolojiyi takip ettik. Söz uçar fotoğraf kalır deyip stüdyomuzu kurduk.
Gözümüzü, kulağımızı hep pazara yönlendirdik.
Okuduk, yazdık, çizdik, konuştuk, dinledik…
20 yıl geçti.
Her sektörden onlarca markamız oldu, yüzlerce dostumuz.
Yorulduğumuz oldu. Ama “elinize sağlık arkadaşlar, çok güzel olmuş”u duyduğumuzda tüm yorgunluğumuzu unuttuk.

Reklamcıyız.
Söylenmemiş sözler, yakalanmamış detaylar peşinde üretmeye devam ediyoruz.


NE YAPIYORUZ

Arkoda, birlikte çalıştığı kurum ya da kişilerle tam bir uyumu hedefler. Neden bir araya gelindiğini özümser, proje için ortaya koyabileceği katkıyı tanımlar ve belirlenen iş takvimini en iyi şekilde yürütür.

Planlama: Karzançlı satış, doğru pazarlamanın, doğru pazarlama ise akılcıl bir tanıtımın sonucudur. Ürün veya  hizmetlerinizin eksiksiz anlatılması ancak planlı tanıtım faaliyetleri ile sağlanabilir. Doğru bütçe, verimli kanallara yönlendirilmeli ve bu çalışmalar birikerek kurumsal kimliğinizi yansıtmalıdır.

Yaratıcı Fikirler: Bir reklam ajansının en önemli fonksiyonu anlattığı ürün ya da hizmeti hızlı, etkili ve akılda kalıcı bir şekilde tanıtabilmesidir. Vurucu bir slogan, sıradışı bir mecra ya da beklenmedik bir sunum tüketicilerin aklına kazınır ve asla silinmez. Arkoda, sizin için iyi fikirler bulur.

​Üretim Tedariği: Bir kampanya ne kadar iyi planlanırsa planlansın, bir fikir ne kadar çarpıcı olursa olsun eğer hayata geçirilemiyorsa hiçbir anlam ifade etmez. Arkoda, yıllara dayanan piyasa deneyimiyle, ihtiyacınızı karşılayacak geniş bir tedarikçi listesine sahiptir. Tedarikçiyi tespit eder, sizin için bütçe oluşturur ve işi başından sonuna takip eder.

Fotoğraf: Görsel iletişimin en güçlü araçlarından biri olan fotoğraf; fikir aşamasından prodüksiyona, çekim aşamasından post-prodüksiyon işlemlerine kadar oldukça yoğun ve titizlik gerektiren bir sürecin sonunda ortaya çıkar. Arkoda kendi bünyesinde faaliyet gösteren fotoğrafçılar ve sahip olduğu ekipman altyapısıyla fotoğrafın birçok alanında önemli deneyimlere sahiptir.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

O.S.B. 37. Cadde No:13

Kayseri / Melikgazi

Mesaj Formu

QR Code