• : 03520000000
Argema Makina - Melikgazi, Kayseri

Firma Hakkında

Argema Makina, Argema 1990 yılında elektrikli mıknatıs ve ekipmanlarla birlikte müşteriye özel makine techizat ve tesisin tasarımı, üretimi ve çalışır vaziyette teslimi amacıyla iş hayatına başlamış bir mühendislik firmasıdır.

Kurulduğu günden bu güne kadar her zaman için ürettiği ürünlerde farklı olmayı bilmiş ve teknolojik seviyesi ile isim yapmıştır. Birçok ürün ve sisteme ilk defa Argema tarafından imza atılmıştır. Patentleri haiz ürünleri sanayimiz için gerçek bir hizmet ve kazanç kaynağı olmuştur. Tekstil sektörü için geliştirdiği cihaz konusunda dünyadaki en etkili ürün olarak bilinmektedir. Öyleki markamız ürünün isimi olmuştur. Diğer bir bahse değer çalışmamızda ülkemizin ilk yerli takım tezgahı dizaynını gerçekleştirmiş olmamızdır. Ayrıca müşteri memnuniyet listesi firmamız için gurur kaynağıdır.

Bünyesinden doğan firmalarda yine halkımıza başarıyla hizmet vermektedir. Sizin tarafınızdan dost olarak bilinmek, dost olarak hatırlanmak farklı çözümlerin sahibi bilinmek çalışmalarımızda bize güç vermektedir. İhtiyaçlara yönelik, sektörel çözümlerimiz ile sizlere hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Argema Metal Tutucu (Kedi) Cam işleme

İşleme Makinaları Sünger Raflama ve Kürleme Sistemi

Argema Makina olarak, tekstil ve cam sektörü için endüstriyel uygulamalarda kullanılan ihtiyaçlarınıza yönelik makinalar üretiyoruz. 600+’den fazla başarıyla tamamlanmış projeyle birlikte müşterilerimize yenilikçi çözümlerle destek oluyoruz.

ARGEMA MANYETİK METAL TUTUCU(KEDİ) Üretimlerinde elyaf kullanan ve bunu vakumlu hava ile taşıyan bütün işletmelerde, özellikle manyetik esaslı metaller, makine hasarına ve yangına yol açarlar. 1994 yılında patentlenmiş olarak piyasaya sürdüğümüz “Argema Manyetik Metal Tutucu” (KEDİ), 600+ fazla kurumda aktif olarak kullanılmaktadır.

CAM İŞLEME MAKİNALARI

ARGEMA Cam İşleme makineleri ile camların tek tek veya seri üretimde tüm delme işlemleriniz için tasarlanmıştır. ARGEMA Cam İşleme makineleri, optimum maliyet verimliliği minimum kurulum süresi ile işinize değer katar.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

Harita Konum

Organize Sanayi Bölgesi 16 Cad. No: 27

Kayseri / Melikgazi

Mesaj Formu

QR Code