• : 03520000000
Atg Teknoliji - Melikgazi, Kayseri

Firma Hakkında

Atg Teknoliji, ATG ENDÜSTRİYEL TEKNOLOJİ A.Ş. 20 yıla yakındır poliüretan sprey ile inşaat yapı ve yalıtım sektöründe tecrübesi ile Türkiye’de ilklerin öncüsü olmuştur. Üretimini yaptığı yerli ve profesyonel seri poliüretan poliyurea sprey makinası ekipmanları, ve hammaddeleri ile poliüretan sektöründe sanayi devrimi başlatmıştır. Dünya’nın birçok ülkesin de ve üç kıtada bayileri bulunun firmamız faaliyetlerini uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile yürütmekte.

İdari binası ve üretim tesisimiz de tüm makinalarımızı, geliştirdiğimiz poliüretan teknolojisi ve ar-ge çalışmalarımızla destekleyip makinalarımızın uygulamalarını sorunsuz şekilde hayata geçirmesini sağlayacak teknolojik yeniliklerle donatıp özenle tasarlıyoruz. ATG Endüstriyel Teknoloji A.Ş. olarak Türkiye' de bir ilki gerçekleştirip tüm değerli müşterilerimize poliüretan sprey uygulaması ve teknik servis konusunda  uzman kadromuz ile hem teorik hem uygulamalı 40 saatlik aktif bir eğitim programı sunuyoruz., Poliüretan makinası, ATG EVOPUR poliüretan makinaları Türkiye’nin ilk ve tek poliüretan marketi olup, firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ve iş disiplini ile sizlere kaliteli ürünler sunmaktadır. Kendi markamız ve üretimimiz olan Evopur poliüretan makinaları CE belgeli olup sizlere kusursuz hizmet vermektedir. Isı ve ses yalıtımında dünyanın ulaştığı en son nokta olan poliüretan köpük, izolasyon sektörüne kesin ve profesyonel çözümler sağlamaktadır. Poliüretan maddesi; yüksek basınçlı poliüretan makinası ile sıvı olarak uygulanır. Poliüretan sprey makinaları sayesinde kullanılan poliüretan köpük yeni veya eski yapılarda temelden çatıya kadar her alanda kullanıldığı gibi farklı iş sektörlerinde de kullanılmaktadır.

MÜKEMMEL KALİTE "ATG Makina, ar-ge ve inovasyon çalışmaları ile hem kalitesini hem de ürün çeşitliliğini arttırmakta, müşteri memnuniyetini en iyi seviyeye çıkarmaktadır. Ürettiği poliüretan makinaları ile sektörün öncüsüdür. Makinalarımızı incelemeden karar vermeyin! "

Kalıcı Çözüm Ortağı Kalıcı çözümler üretmek ise ATG Makinanın ana felsefesidir. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan ATG, uzun yıllar boyunca sizlere hizmet etmeye devam edecektir. Çalışmaların her iki taraf için bir değer oluşturması konusunda hem fikiriz

ATG Endüstriyel Teknoloji A.Ş. profosyonel kadrosuyla;


 • Poliüretan & Polyurea Sprey Makinası
 • Pollüretan Sprey Tabancası
 • Varil Transfer Pompası
 • Eğitim Hizmeti
 • Yedek Parça temini
 • Yerli - Yabancı Makina Revizyon ve Bakımı


ile hizmet vermektedir.

Poliüretan ve Polyurea makina sistemlerimizdeki her bir özellik,operasyonlarınızın sorunsuz şekilde yürütülmesini kolaylaştıracak yeniliklerle sizlere yardımcı olmak üzere stratejik olarak tasarlanmıştır. İş alanında beklediğiniz güvenilirliği sunan ATG Teknoloji'nin tasarladığı, sprey poliüretan köpük ve polyurea makina sistemleri maksimum debilerde püskürtme yapsanız bile, ayarlanabilir dijital sıcaklık kontrolü ile daha kaliteli ürün oluşumu sağlar. Değişken debili hidrolik kontrol sistemi, iş sahası ya da alanlarına göre kaliteli uygulama ve manevralar için basınç ayarı yapabilmenin büyük kolaylığını yaşatır.

 • Servis bakımı kolaydır
 • Daha iyi ekip yönetimi sağlar
 • Daha iyi verim için ısı ayar noktalarına sahiptir
 • Gelişmiş kartsız otomasyon sistemi ile arızaları min. seviyeye indirir
 • Her tip püskürtme seçeneği için, ayarlanabilir değişken debili basınca sahiptir
 • Kullanımı kolay akışkan bölümü, bakım gerekliliğini azaltır ve üretkenliği arttırır
 • Basınç denge vanaları, sistem basınçlarını hızlı ve kolay bir şekilde dengelemenizi sağlar
 • Kullanımı ve bakımı kolay, ekonomik ve sağlam bir çözüm arayanlar için en iyi seçimdir


Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

Harita Konum

Organize Sanayi Bölgesi 18.Cadde No:38

Kayseri / Melikgazi

Mesaj Formu

QR Code