• : 03520000000
Şahbaz Makina - Melikgazi, Kayseri

Firma Hakkında

Şahbaz Makina, Yeniliği, üreticiliği ön planda tutan anlayışı ile gelişmeye ve de hedeflere doğru hızla ilerleyen Şahbaz A.Ş modern işletmeciliği ilke edinerek ürünlerimizde güvence ve pazar taleplerinin karşılanması için kaliteyi birinci planda tutmaktadır.


Kalitede en üst seviyeyi yakalamak tüm ürün ve hizmetlerimiz için temel şarttır. Ürünlerimizin güvence ve performansı ile birlikte tüm ilgili standartlara uygunluğunun sağlanması, müşteri beklenti ve taleplerini eksiksiz olarak karşılamak ve bunu firmamız için hedef belirtmek, firmamızın politikasıdır.

Şahbaz Panel Radyatörleri mühendis ve müteahhitlere projelerde hesaplama ve çizim kolaylığı, inşaatlarda kalite artırımı ve kullanıcıya hoş zarif mekanlar hazırlamalarında büyük kolaylık sağlamaktayız. Şahbaz panel radyatörleri ileri teknoloji ve deneyimli mühendis ve teknik kadrolarının tecrübeleriyle ISO 9001 kalite belgeli tesislerde EN-442 standartlarına uygun olarak Türkiye'de üretilmektedir. Ana gövdeleri ,EN standartlarına uygun olarak 1.10 -5mm kalınlığındaki soğuk rulo çekme sacdan imal edilmektedir.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

Harita Konum

O.S.B 37.Cadde No:14 Kayseri

Kayseri / Melikgazi

Mesaj Formu

QR Code