• : 03520000000
Forum Kayseri Alışveriş Merkezi - Melikgazi, Kayseri

Firma Hakkında

21 Aralık 2011 tarihinde muhteşem bir törenle ve yaklaşık 150.000 ziyaretçiyle kapılarını açan Forum Kayseri Alışveriş Merkezi, 153.000 metrekare inşaat alanı, 67.000 metrekare kiralanabilir alanı, 2.000 araç kapasiteli açık ve kapalı ücretsiz otoparkı ve 200 markası ile Orta Anadolu’nun en büyük alışveriş merkezlerinden biridir.


Forum Kayseri, havaalanı - Erciyes yolu ve yeni yapılan raylı sistem güzergahı üzerinde olup, şehrin konut ve ticaret kullanımlarının birleşme noktalarında bulunuyor. Sadece Kayseri için değil Sivas, Yozgat, Niğde, Kırşehir ve Nevşehir gibi çevre illeri de kapsayan, yaklaşık 2,5 milyon kişiye hitap eden ticari, kültürel ve sosyal bir cazibe merkezidir.


Forum Kayseri şehrin yapısına ve kültürüne uyumlu, her çağa hitap eden modern tasarımıyla, farklılığını ortaya koymaktadır. Ana cephelerinde yer alan Kayseri taşları ve yerel mimariye özgü kemerleri ile modern ve geleneksel yapının biraraya getirildiği Forum Kayseri, açık terasları ve çevresini tamamen saran şehir parkı ile vazgeçilmez bir buluşma noktasıdır.


Migros, Media Markt, Cinemaximum, Boyner, LC Waikiki, Flo, Koton, De Facto gibi büyük markaları bünyesinde bulunduran Forum Kayseri, birçok markayı da ilk kez şehirle buluşturdu.


Şehrin sosyal hayatının bir parçası olarak, her damak zevkine uygun çeşit sunabilecek 31 kafe, restoran ve uluslararası yemek zinciri bulunmaktadır. 1000 kişilik geniş teraslı food court alanı, 9 sinema salonu, 8 bant bowling salonu ve çocuk oyun alanları ile her yaştan ziyaretçisine keyifli vakit geçirmek için alternatifler sunmaktadır.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Hunat Mah. Sivas Cad. No:24/1 Melikgazi, Kayseri

Kayseri / Melikgazi

Mesaj Formu

QR Code