• : 03520000000
AHAD DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN.TİC.LTD.ŞTİ - Melikgazi, Kayseri

Firma Hakkında

NATUREL, Türkiye’nin en büyük ihtisas ditriklerinden biri olan Kayseri sanayi bölgesinde, iyi tat hissi veren ve üretim ve pazarlama faaliyetlerini sürdüren çağdaş insanlara hizmet etmeyi amaçlamıştır.

Şirket, sadece Türk insanına hizmet vermekle kalmayıp aynı zamanda dünyaca ünlü bir marka haline gelerek dünyadaki tüm müşterileri de kapsayacak şekilde mutfak ürünlerini modern cam, inoks ve emaye ocaklar, klasik ocaklar ve fırınları içerecek şekilde çeşitlendirmiştir. . Türkiye, Avrupa, Ortadoğu, Balkanlar ve Rusya’daki müşterilere daha kaliteli, daha işlevsel, daha verimli ve daha ekonomik ürünler sunmak amacıyla üretim ve hizmet kalitesini ISO 9001-2000 ve CE gibi uluslararası kabul görmüş birçok sertifika ile belgelendirmiştir. Sovyet ülkeleri.

Firmamız 2009 yılında pazara sunulan otomatik kontrol sistemine sahip yeni gazlı pişiricimiz sayesinde Kayseri Ticaret Odası tarafından inovasyon alanında özel ödül kazanmıştır.

Şirketimiz CQE yönetmelikleri ve CQ100 Toplam Kalite Yönetim Modeli kriterlerine göre 2011 yılında Cenevre / İSVİÇRE’de “ALTIN ​​KATEGORİSİ” nde CQE (Century Uluslararası Kalite Çağı) ödülüne layık görülmüştür. Misyonumuz NATUREL kullanıcılarının gurur ve memnuniyetini artırmak ve mutfağında mutlu etmek.


Misyonumuz

  • Doğru kalite-fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Vizyonumuz

  • Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünlerle sektörde en beğenilen ve tercih edilen marka olmak. ayrıca teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak alanında örnek üretici olmak.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

KAYSERİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 24.CAD. NO: 78

Kayseri / Melikgazi

Mesaj Formu

QR Code