• : 03520000000
Huuri Butik Kayseri Tesettür Giyim Mağazası - Melikgazi, Kayseri

Firma Hakkında

Huuri Tesettür Butik ile adı ile faaliyete geçen firmamız Kayseri’de tesettür giyim çeşitliliğinde ve tarzında önde gelen firmalardan.  Uygun fiyatlarımız ve düşük kar marjlarımızla, tesettürlü hanımların şık giyinmesine yardımcı olmayı kendimize misyon edindik. En büyük hedefimiz alışverişi sonunda mutlu ayrılan müşterilerimiz.

Ferace, Eşarp Tunik… Kısaca Bütün Tesettür Giyim Modelleri Kayseri Huuri Butikte…

Bu dünyanın Huurileri sloganımızla başladığımız serüvenimizle kısa sürede çok sayıda müşteriye hitap etmeye başladık.  Birbirinden tarz birçok marka ile kısa sürede önemli iş ortaklıkları elde ettik.  Mascara, Baqa, Anna, Qupra, Hanzade, Senna, Ayzers, Tdee, Tusso, Mejj, Bnn, Hilal Oğuzkan, Nars, Gizemli, Noi tunik bunlardan bazıları.
Şık giyinmeyi ve giydirmeyi seviyoruz.İşte bu yüzden en doğru adres biziz.


Huuri Tesettür Butik Müşterilerine Ne Sunuyor

Mağazamız Kayseri’de tesettürlü modern ve şık giyinmek isteyen hanımların en  önemli moda danışmanı. Müşterilerimizin şık giyinmesi kalitemizle ve modaya olan ilgimizle sunuyoruz.  Kısaca; rahat, şık, modern, tarz, tesettür.

Kayseri, bulunan muhafazakar ve tesettürlü ve özellikle genç hanımların isteklerini çok yakından takip ediyoruz. Hem tesettüre uygun hem de şık ve modern bir kreasyon sunuyoruz.  Özellikle tesettür konusunda uzman olmayan mağazalardan alınan kıyafetlerin ya tadilat yapılması ya da içine uzun şeyler giyilmesi gerekmekte bu da kıyafetin duruşunu ve tarzını bozmaktadır. İşte tam bu noktada müşterilerimize tam da kafalarındaki konseptleri sunuyor.

Türkiye çapında kurumsal olan mağazalardan farkımız Kayseri’nin ilk tesettür butiği olmamız. Kendimizi sadece tesettür kıyafetleri üzerine geliştiriyor ve yeniliyoruz.


Çalışma Saatleri:

Pazartesi 09:30–20:30

Salı 09:30–20:30

Çarşamba 09:30–20:30

Perşembe 09:30–20:30

Cuma 09:30–20:30

Cumartesi 09:30–20:30

Pazar 09:30–20:30

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Adres: Köşk Mah. Köşk Cad. No:81/B Kayseri

Kayseri / Melikgazi

Mesaj Formu

QR Code