• : 03520000000
DOĞA Pazarlama A.Ş. - Beylikdüzü, İstanbul

Firma Hakkında

DOĞA

İstikbal, Bellona, Mondihome, Gümüşsuyu ve Doqu Home markalarının nihai müşteriye doğrudan satışını gerçekleştiren Doğa Dayanıklı Tüketim Malları; Marmara, İç Anadolu ve Batı Karadeniz Bölgesi’ndeki 9 şehirde yer alan örnek mağazaları ile sektörünün lider markalarının tüketiciyle buluşmasını sağlamaktadır.


Doğa Dayanıklı Tüketim Malları, çağdaş perakendecilik anlayışı, yeni teknolojilerin mağazalarda kullanımı ve örnek hizmet anlayışı ile grup markalarımızın perakende operasyonlarında öncü olmak, tüketicinin ihtiyaçlarını en kısa yoldan markalarımıza duyurmak, modern ve yenilikçi bakış açısıyla müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hizmet kalitesini her zaman en üst seviyeye taşımak misyonunu üstlenmiştir.


Müşteri memnuniyetinin en önemli parçası olan sevkiyat, montaj ve satış sonrası hizmetlerini de sahip olduğu üstün perakende lojistik altyapısı ile sürekli geliştirmektedir. Bu misyon çerçevesinde şirketimiz, perakendenin yeni dönemde en hızlı büyüyen alanı olan e-ticaret konusunda, tüm grup markalarımızın e-ticaret projelerini yürütmekte ve e-ticaret satış operasyonlarının üst düzey müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde gerçekleştirmek üzere çalışmaktadır.


Satışı gerçekleştirilen ürünlerin insan sağlığına ve çevreye duyarlı olmasına önem gösteren şirketimiz başarısını; güler yüzlü hizmete, sorunsuz teslimata, teslimat sonrası müşteri hizmetlerine ve uzman teknik ekibi ile hizmet verdiği bölgelerde artan müşteri sadakatine borçludur.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Büyükşehir Mah. Beylikdüzü Cad. No:22A Beylicium AVM Beylikdüzü/İSTANBUL

İstanbul / Beylikdüzü

Mesaj Formu

QR Code