• : 03520000000
AKEL Mermer & Madencilik - Kocasinan, Kayseri

Firma Hakkında

Akel Mermer & Madencilik
Kurumsal Bilgiler

2003 yılında Kayseri’de kurulan fabrikamız kendisine ait ilk bazalt ocağı yatırımını yaparak zamanla yapılan ar-ge çalışmalarında sonra  diğer ruhsatlarımızla beraber ; 3 adet bazalt, 1 adet tüf , 1 adet gri mermer ve 2 adet traverten  ocaklarına sahip olmayı başarmıştır ve ikinci fabrika yatırımını bazalt ocağının içerisine kurarak rekabette öne geçmiştir. Teknik ve idari kadrosuyla 50 kişiye yakın istihdam sağlayan firmamız hedeflerini gün geçtikçe büyütmektedir.

AK-EL MERMER LTD ŞTİ’nin kalite politikası, sahip olduğumuz üretim tecrübesi, kullandığımız güncel teknoloji, yüksek bilgi birikimi, deneyimli ve nitelikli iş gücümüzle, örnek ve rekabetçi yapısının sürekliliğini sağlamayı hedefleyen Akel, mükemmelliyetçi kalite anlayışını benimseyen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve sosyal sorumluluk sahibidir.


Yerinde kalite sistemi ile hatalara geçit vermeyen, ilk seferde doğru yapmayı hedefleyen ve bu sayede verimliliği yüksek üretim gerçekleştirmek; Ürünlerin ve proseslerin standart hale getirilerek, ürün kalitesini istenen seviyede tutacak ve sürdürebilecek kalite anlayışına ve yetkinliğine sahip olmak.

Müşteri Memnuniyeti

İç ve dış müşterilerimizin beklentilerini karşılamak amacıyla oluşturduğumuz süreçlerimizde kaliteyi ve verimliliği, uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükselterek sürekli iyileştirme anlayışıyla mükemmeliğe ulaşmak.

Sosyal Sorumluluk

Doğanın insanoğluna hediyesi olan mermeri, işleyerek kullanılabilir hale getiren AK-EL MERMER doğaya karşı sorumluluğunu da  yerine getirmektedir. Bugün dünyayı kaplayan sentetiğin aksine doğal taş çıkartan ve işleyen AK-EL MERMER, insana ve yaşam alanlarına doğal malzeme sağlamaktadır.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Adres : Serçeönü mah. Ahmet paşa cad. Çiçek iş mrk. 4/14 Kocasinan/KAYSERİ Fabrika/Fabric 1: Erkilet/KAYSERİ 2: Tomarza/KAYSERİ ,

Kayseri / Kocasinan

Mesaj Formu

QR Code